• BALUSTRADY

  BALUSTRADY

  Wszystkie balustrady wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta. Do balustrad zewnętrznych zalecamy cynkowanie ogniowe jako najskuteczniejszą metodę zabezpieczenia antykorozyjnego. Chroni to przed wyciekaniem rdzy na płytki balkonowe oraz elewację budynku.

  Zobacz więcej
 • OGRODZENIA ALUMINIOWE

  OGRODZENIA ALUMINIOWE

  Zobacz więcej
 • BRAMY I OGRODZENIA

  BRAMY I OGRODZENIA

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wykonanych przez naszą firmę bram i ogrodzeń. Nasze wyroby są zabezpieczone przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe, oraz dodatkowo przez malowanie farbą przeznaczoną do ocynku. Do bram zarówno skrzydłowych jak i przesuwnych oferujemy Państwu szeroki wybór automatyki firmy NICE.

  Zobacz więcej
 • METALOPLASTYKA

  METALOPLASTYKA

  Zobacz więcej

O firmie

Kowalstwo artystyczne jest jedną z najstarszych dziedzin twórczości człowieka. Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu balustrad zewnętrznych i wewnętrznych, a także bram i ogrodzeń. Oferujemy Państwu fachową obsługę w zakresie doradztwa. W naszej galerii mogą Państwo zobaczyć przykłady wcześniejszych realizacji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, oraz odwiedzin naszego sklepu z elementami kutymi w Bilczycach przy ulicy Krakowskiej. Dysponujemy bogatym katalogiem naszych prac, z których możecie Państwo korzystać. Chętnie realizujemy nowe wzory i indywidualne projekty.